Jubileumdag aangepast wielrennen 7 april 2024 (Voorbij)

UITNODIGING

Zondag 7 april vieren we 10 jaar aangepast wielrennen.

Leden, begeleiders, ouders, samen zijn wij de groep Aangepast Wielrennen van Swift. En dat vinden we heel gewoon. Samen zijn we meer dan onze beperking en samen beleven we veel plezier van onze geweldige sport. Maar wat wij gewoon iedere week doen is eigenlijk ook heel bijzonder. Samen zijn we als diverse groep van parasporters, ID-renners van alle leeftijden en iedereen daaromheen één grote en altijd gezellige groep. Ons jubileum is een mooie gelegenheid om dat te vieren. En daar gaan we dan ook iets bijzonders van maken!

Daarvoor hebben we een mooi programma bedacht waarmee we dat gewone en bijzondere allemaal kunnen laten zien. Aan elkaar en aan onze familie, vrienden en alle anderen die we willen uitnodigen, omdat we daar trots op zijn en het leuk vinden als anderen ook mee willen doen.

Wat gaan we doen:.

Om 13:00 uur Starten we met onze clubkampioenschappen.

Om 14:00 uur Is de prijsuitreiking van de clubkampioenschappen.

Daarna is er koffie, thee en limonade met wat lekkers erbij.

Om 14:30 uur Starten we een doorlopende wielerclinic voor belangstellenden om met ons mee te doen met professionele begeleiding.

Ook is er mogelijkheid voor iedereen om eens een van onze bijzondere fietsen uit te proberen.

Deze middag eindigt om 16:15 uur.

Wie mogen er komen?

Eigenlijk iedereen, dat kenmerkt onze groep 😊, maar in het bijzonder:

  • Al je familie, vrienden en kennissen die je willen aanmoedigen bij de clubkampioenschappen
  • Al je vrienden, bekenden, huisgenoten die het misschien leuk zouden vinden de wielerclinic te doen om te ervaren wat aangepast wielrennen bij Swift is

…. maar vooral jijzelf natuurlijk!

Dus zet 7 april in je agenda en doe mee!

Onze trainingsgroep.