Swift CK Weg op zondag 20 april

 

Zondag 20 april: Swift Clubkampioenschappen op de weg  

Zondag 20 april is het 1e Paasdag en dan is wederom onze traditie om het  Swift Clubkampioenschappen op de weg te verrijden.

Hoe ziet het programma van het Swift CK Weg 2025 er precies uit?

De start is om 10 uur en er is een A-peloton, een B-peloton en een C-peloton. Het is een nieuwe indeling die gemaakt aan de hand van de nieuwe indeling van de licenties van de KNWU. Het A-peloton start eerst en daarna starten de B & C categorieën gezamenlijk.

Het B-peloton sprint na 60 minuten en 3 ronden af. Het A peloton sprint na 75 minuten en 3 ronden af. Na de finish zal er een afzonderlijke eindklassering komen per categorie. De verschillende categorieën per peloton kan men in de wedstrijd onder meer herkennen door de verschillende kleuren rugnummers of serie nummers.

Zoals op elk CK zijn er per afzonderlijke categorie 3 ere prijzen te behalen.

In het A-peloton rijden de  Elite, Belofte, Junioren en klasse 1.

In het B-peloton rijden de klasse 2 t/m 5 en nieuwelingen (man)

In het C-peloton rijden de dames.

 

 Wie kunnen er deelnemen?

  • Alle leden van Swift kunnen deelnemen. Dus ook toerrijders en niet licentie houders waarbij de niet-licentie houders dienen wel een KNWU basislidmaatschap te hebben.

Wat zijn de prijzen?

  • Ereprijzen, in de vorm van een gouden (beker met inscriptie), zilveren en bronzen medaille voor de eerste drie renners per  categorie. Prijsuitreiking na afloop van de laatste wedstrijd en dat wordt om ca. 11.45 uur in het clubhuis.

Wat zijn de kosten?

  • Deelname aan het CK zijn voor alle Swift leden gratis.

Waar is het CK?

  • Op het schitterende clubparcours De Bult, met zijn klim, langere afdaling met dubbele S-bocht en “Van der Salm” bocht.

 

Inschrijven kan hier: 


     

    Programma:      Eerste Paasdag – Zondag 20 april 2025

    10.00 uur              Peloton A:   75 min. + 3 ronden

    10.01 uur              Peloton B en C: 60 min. + 3 ronden

     

    Toelichting:

    • Alle leden van Swift kunnen deelnemen met dit CK. Mits men in het bezit is van een KNWU basis lidmaatschap. Dit i.v.m. de verzekering.
    • Het dragen van een fietshelm is verplicht. Triatlonsturen of opzetsturen zijn niet toegestaan.
    • Deelname is kosteloos, voor Swiftleden
    • Het is tijdens de wedstrijd niet toegestaan om aan te sluiten bij een andere categorie renners.
    • Per categorie zijn er 3 prijzen.
    • Indien men dat wenst kunnen renners/rensters die ouder zijn dan de juniorenleeftijd in een hogere categorie starten. Dit moet uiteraard bij inschrijving kenbaar worden gemaakt
    Facebooktwitterpinterestlinkedinmailby feather

    Evenementgegevens

    • Datum:
    • Locatie: LRTV Swift