Winnaars Swabo-Cross 2018/2019

De winnaars van de Swabo-Cross-Competitie bekend

Op zondag 27 januari 2019 is de laatste wedstrijd van de Swabo-Cross in Lisse verreden en na 15 goede bezochte wedstrijden zijn de winnaars Bob Gerritsen (<40), Jaco van Utrecht (>40) en Martijn Weeder. Veel deelnemers dit jaar: ruim 100. Voor het volledige klassement zie: Uitslagen en klassement Swabo-Cross.

En nu op naar het wegseizoen van 2019 dat, na de vier februariritten rondom de Haarlemmermeer, start op zondag 10 maart in Alphen met de Rijn-Bollenstreek-Competitie; op 17 maart rijden we dan in Leiden en op 24 maart de laatste rit van deze competitie in Lisse.

De voorlopige kalender van het wegseizoen 2019 bij Swift.

Wegseizoen 2019 LRTV SWIFT

Dag                 Datum                  Wedstrijd                                                       Tijdstip

Zo.                  17mrt                  Rijn-Bollenstreek Leiden                                 10.00 – 11:30

Di.                  26-mrt               Start Dinsdagavondcompetitie #1                  19:00 – 20:30

Di.                  2-apr                  Dinsdagavondcompetitie #2                            19:00 – 20:30

Di.                  9-apr                  Dinsdagavondcompetitie #3                            19:00 – 20:30

Do.               11-apr              Tijdritcompetitie: Ronde 1 (14,4 km)   18:45 – 20:00

Di.                  16-apr                Dinsdagavondcompetitie #4                              19:00 – 20:30

Zo.                  21-apr               Clubkampioenschappen Swift                             10:00 – 13:00

Di.                  23-apr               Dinsdagavondcompetitie #5                               19:00 – 20:30

Di.                  30-apr               Dinsdagavondcompetitie #6                               19:00 – 20:30

Di.                  09-mei               Dinsdagavondcompetitie #7                               19:00 – 20:30

Do.               09-mei            Tijdritcompetitie: Ronde 2 (14,4 km)     18.45 – 20:00

Di.                  14-mei                Dinsdagavondcompetitie #8                              19:00 – 20:30

Zo.                  19-mei               ZOMOCO #1 en Vet50+                                       10:00 – 14:00

Di.                  21-mei              Dinsdagavondcompetitie #9                                 19:00 – 20:30

Do .              23-mei            Tijdritcompetitie: Ronde 3 (28,9 km)      18.45 – 20:00

Di.                   28-mei             Dinsdagavondcompetitie #10                               19:00 – 20:30

Di.                   04-juni            Dinsdagavondcompetitie #11                                19:00 – 20:30

Di.                   11-juni              Dinsdagavondcompetitie #12                               19:00 – 20:30

Zo.                  ??-juni              Ronde van Zoeterwoude                                    ?

Ma.                  10 juni Districtskampioenschappen Bult??????                        10.00 – 17.00

Di.                   18-juni             Dinsdagavondcompetitie #13                             19:00 – 20:30

Do.               20-juni           Tijdritcompetitie+ CK. Ronde 4 (14,4 km)18.45 – 20:00

Di.                   25-juni             Dinsdagavondcompetitie #14                                19:00 – 20:30

Di.                   02-juli             Dinsdagavondcompetitie #15                                19:00 – 20:30

Do.               04-juli             Tijdritcompetitie: Ronde 5 (14,4 km)      18.45 – 20:00

Di.                   09-juli              Dinsdagavondcompetitie #16                               19:00 – 20:30

Di.                   16-juli              Dinsdagavondcompetitie #17                                19:00 – 20:30

Vr.                  19-juli              Swift 100 jaar Criterium op de Bult??????

Di.                   23-juli             Dinsdagavondcompetitie #18                                19:00 – 20:30

Di.                   30-juli             Dinsdagavondcompetitie #19                               19:00 – 20:30

Di.                   06-aug           Dinsdagavondcompetitie #20                              19:00 – 20:30

Di.                   13-aug            Dinsdagavondcompetitie #21                                19:00 – 20:3

Di.                   20-aug           Dinsdagavondcompetitie #22                              19:00 – 20:30

Zo.                  25-aug            ZOMOCO #2 Vet50+                                               10.00 – 14.00

Di.                   27-aug           Dinsdagavondcompetitie #23                                 19:00 – 20:30

Do.                29-aug           Tijdritcompetitie: Ronde 6 (14,4 km)     18.45 – 20:00

Di.                   03-sep            Dinsdagavondcompetitie Afsluiting                   19:00 – 20:30

Do.               05-sep            Tijdritcompetitie: Ronde 7 (14,4 km)     18.45 – 20:00