Eregalerij

Eregallerij LRTV Swift: Joop ZoetemelkEregallerij LRTV Swift: Suzanne de GoedeEregallerij LRTV Swift: Joop Riethoven
Ereleden

G. Karstens
J. Zoetemelk
C.H.M. v/d Hulst

Leden van Verdienste

D.K.H. Albers
W. van Duivenbode
W. Edink
G.A. Hekker
J. Hoogenboom
René v/d Salm
Cor Vergeer
D. Wallet

Ere-voorzitters

M.J.J. Riethoven✝
C.H.M. v/d Hulst

Vrijwilligers van het jaar

2006 Anton van der Kaay
2007 Jan Boom
2008 Jan van Dorp
2009 Arno Zahradnik
2010 Piet Turk
2011 Jan Pool
2012 Riet van der Heydt
2013 Cor van Dorp
2014 Joop Hoogenboom
2015 Jan Pool
2016 Joris Zandbergen

Wielerkampioenen

Nederlandse kampioenen

1944 Aad v Amsterdam stayers professionals
1962 Gerben Karstens militair kampioen
1964 Gerben Karstens baan 50 km
1965 Joop Zoetemelk veldrit nieuwelingen
1966 Gerben Karstens weg professionals
1968 Cock v/d Hulst veldrit
1970 Cock v/d Hulst veldrit amateurs
1971 Joop Zoetemelk weg professionals
1972 Cock v/d Hulst veldrit amateurs
1972 Gerben Karstens koppel professionals
1973 Cock v/d Hulst veldrit algemeen
1973 Joop Zoetemelk weg professionals
1976 Aart de Jong baan
1978 Cock v/d Hulst veldrijden
1980 Cock v/d Hulst veldrijden veteranen
1983 Joop Zoetemelk baan dernies
1985 Joop Zoetemelk baan dernies
1987 René Guyt veldrijden militairen
1989 John Kuyvenhoven veldrijden liefhebbers
1990 Erik Bos baan koppelkoers
1990 Petra Grimbergen baan sprint
1991 Petra Grimbergen weg
1991 Petra Grimbergen baan
1994 René v/d Salm weg amateurs-B
2000 Suzanne de Goede baan
2002 Suzanne de Goede weg
2002 Suzanne de Goede baan puntenkoers
2002 Suzanne de Goede baan sprint
2002 Suzanne de Goede baan klassement
2002 Kelly Markus jeugd
2002 Barry Markus jeugd
2002 Raymond Kreder jeugd
2003 Kelly Markus veldrijden (cat 2)
2003 Kelly Markus weg (cat 3)
2003 Ashley Spierings weg (cat 5)
2003 Suzanne de Goede elite vrwn
2005 Suzanne de Goede tijdrit elite vrwn
2007 Paul v Steijn tijdrit amateurs-A
2009 Regina Bruins tijdrit elite vrwn
2009 Cees v Rees baan
2010 Tomás Kopecký veldrijden (cat. 3)
2012 Matyás Kopecký veldrijden (cat. 2)
2012 Amber v/d Hulst weg (cat 6)
2012 Floris Gerts weg studenten (elite/amateurs)
2013 Matyás Kopecký veldrijden (cat. 3)

Olympische kampioenen

1964 G. Karstens/ B. Zoet 100 km ploeg.tt
1968 Joop Zoetemelk 100 km ploeg.tt

Paralympics kampioenen

2000 Jeroen Straathof achtrvlg. tandem

Tour de France

1980 Joop Zoetemelk

Wereldkampioenschap

1985 Joop Zoetemelk weg professionals
2002 Suzanne de Goede junioren

Facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinemail hidden; JavaScript is requiredby feather